Web Tasarım Ankara

 

Serkan kaya

1979 yılının 21 haziran günü dünyaya geldim, tiyatro ile ortaokul  yıllarında tanıştım samimiyetimiz üniversite yıllarında da hiç bozulmadan sürdü, daha sonraları onu daha iyi tanımak için çeşitli sanat merkezlerinden 680 saat tiyatro eğitimi aldım. Çesitli amatör tiyatro grupları, özel sanat merkezleri ve Avrupa birliği projelerinde olmak üzere birçok oyunda görev aldım. 2010 yılında Başkent tiyatroları bünyesinde açılan bir tiyatro kursu neticesinde yollarımız kesişti ve 2013 yılından itibaren oyuncu kadrosunda görev almaktayım.

ROL ALDIĞIM YETİŞKİN OYUNLARI

Bir evlenme teklifi, Ramazan ile julide, Bir adam yaratmak,Naaş-ı muhteremler,Alo orası Tımarhanemi, Acil servis, Romeo, memleket Havası, Entrikalı dolap komedyası,Işık görünüyor, Ağaçlar ayakta Ölür, Çocuğum, Aşkın pazarında, Hacı bayram veli, Komşu köyün delisi,Duvarların ötesinde, Hanım beni duyuyor musun, maskeliler, Aşık paşa, Çanakkale 1915, Asr-ı saadet, nar-ı aşkın yolcuları.

ROL ALDIĞIM ÇOCUK OYUNLARI

Hayaller ülkesi, keloğlan, mikroplarla savaş, pinokyo, Nasrettin hocanın öğütleri, ormanlar kralı,pamuk prenses, Bremen mızıkacıları, Bak kedi konuştu, küçük sakar cadı, Akıllı soytarı, Karagözün Bahçesi, Tarih dede,Kalp Limanı

TV ÇALIŞMALARI

2011-Star TV-Behzat Ç.-6 Bölüm-Trafik şube Müd.

2013- Diyanet tv ramazan özel

2014- STV- Hıyanet sarmalı-5.bölüm polis Mem.

2014–Türkiye tanıtım filmleri -3 bölüm

2014-Dost tv ilmihal proğramı 12 bölüm 2015-  STV- Bir Modern Habil ile kabil- 3 bölüm- tombik hasan

Kişiye Özel YETENEKLER: Müzik enstruman kullanımı Vurmalı Çalgılar( Bendir,zilli tef,darbuka,davul

Telli çalgılar(kısa sap bağlama, saz)

Tsm solist

Kategori: OYUNCULAR